مدل اتاق بچه خواب تزیین مد 95 96


ماهیت کودک این است که شیطان و بازیگوش باشد و این نگرانی که ممکن است به کودک عزیزم در هنگام بازی و فعالیت آسیب وارد شود، هیچ وقت یک مادر را رها نمی کند. اما دکوراسیون حتی در این گونه مسائل هم می تواند به کمک شما بیاید. کافی است با ترفندهای دکوراسیونی مختلف آشنا شوید و به وسیله آن ها؛ از آسیب دیدن کودک عزیزتان هنگام بازی جلوگیری کنید. اگر می خواهید با این ترفندها آشنا شوید بهتر است تا انتهای این مطلب با ما همراه شوید.کفپوش های مناسب برای کودک 
حتما شما هم می دانید که بیشتر آسیبی که به کودکان وارد می شود ناشی از زمین خوردن آن ها است. اما اگر فضایی که کودک در آن ها حضور دارد، دارای کفپوش مناسب و ایمن برای کودک باشد این آسیب ها به حداقل خود می رسد. به همین خاطر ما هم تصمیم گرفتیم تا در این مطلب به شما کفپوش های مناسب برای کودکان را معرفی کنیم. این کفپوش ها می توانند در هر کدام از فضاهای داخلی خانه شما اجرا شوند، اتاق نشیمن یا اتاق کودک فرقی نمی کند.
موکت هایی با پرزهای بلند برای اتاق کودک
موکت ها یکی از ایمن ترین کفپوش ها برای کودکان هستند، مخصوصا اگر از نوع موکت هایی با پرزهای بلند انتخاب شوند. موکت ها شدت ضربه ها را به خوبی مهار می کنند و به دلیل بافت نرم و لطیف شان باعث جلوگیری از آسیب دیدن کودک دلبند شما می شوند. مطلب موکت و تاثیر شگفت انگیز آن در دکوراسیون داخلی شما را بیشتر با این کفپوش آشنا می کند.
اگر فکر می کنید که موکت ها ظاهری یک دست و یکنواخت دارند و می توانید برای تزیین آن ها اقدام کنید. مثلا می توانید یک فرش کوچک را روی قسمت از موکت ها بیاندازید و یا این که موکتی با رنگ دیگری تهیه کنید آن ها را به اشکال مختلف مثل دایره، قلب و یا هر شکل دیگری برش دهید و آن ها را روی موکت زیرین بچینید.
تاتامی ها هم یکی دیگر از کفپوش هایی هستند که برای اتاق کودک و یا فضاهایی که کودکان از آن ها استفاده می کنند، بسیار مناسب است. تاتامی ها بافتی نرم دارند، تنوع رنگ آن ها را تبدیل به کفپوش هایی جذاب کرده است. تاتامی ها کاملا ضد حساسیت بوده و برای پوست لطیف کودکان مشکلی ایجاد نمی کنند. معمولا این تاتامی ها به صورت تایل های مربعی شکل و در ابعاد مختلف وجود دارند.
استفاده از تاتامی ها در فضاهای مختلف خانه
تاتامی ها را می توان در فضاهای مختلفی استفاده کرد، حتی در فضاهای خیس مانند سرویس های بهداشتی. این نوع کفپوش ها خاصیت ضد آب دارند و اگر بنا به اتفاق روی آن ها آبی ریخته شود به راحتی و با یک دستمال پاک و تمیز می شود.
برای اتاق کودک عزیزتان می توانید از فرش هایی با بافت نرم هم استفاده کنید. این نوع فرش ها به دلیل بلند بودن ارتفاع تارهای شان می توانند برای کودکان ایمن باشند. از طرفی سایه روشن هایی که به دلیل بلند بودن این تارها روی فرش ایجاد می شود می تواند به جذابیت دکوراسیون داخلی اتاق کودک تان کمک کند.
شما می توانید از رنگ ها برای پوشاندن کف اتاق کودک تان استفاده کنید. این رنگ ها می توانند تا حدودی سختی کف را از بین ببرند و به دکوراسیون کلی اتاق هم جلوه ای خاص ببخشند.
اگر کودک تان از آن سن شیطنتی که باید مدام مراقبش باشید گذر کرده است، می توانید در مورد کفپوش اتاق شان کمی نرم تر برخورد کنید و آن سخت گیری اولیه را کنار بگذارید، به طور مثال می توانید از پارکت های چوبی استفاده کنید و آن ها را با فرش های زیبا بپوشانید.

مدل اتاق بچه خواب تزیین مد 95 96

موکت ها با پرزهای بلند یکی از ایمن ترین کفپوش ها برای کودکان هستند


مدل اتاق بچه خواب تزیین مد 95 96

برای فضای اتاق کودک کفپوش مناسب و ایمنی را برای جلوگیری از آسیب های کودک انتخاب کنید


 

مدل اتاق بچه خواب تزیین مد 95 96

برای تزیین موکت می توانید از فرش یا یک موکت به رنگ دیگر استفاده کنید


استفاده از تاتامی به عنوان کفپوش اتاق کودک 

 

مدل اتاق بچه خواب تزیین مد 95 96

کفپوش های تاتامی کاملا ضد حساسیت بوده و برای پوست لطیف کودکان مشکلی ایجاد نمی کنند


 

مدل اتاق بچه خواب تزیین مد 95 96

کفپوش های تاتامی ها را می توان در فضاهای مختلفی مانند سرویس های بهداشتی استفاده کرد


فرش هایی با بافت نرم برای اتاق کودک

 

مدل اتاق بچه خواب تزیین مد 95 96

برای کف اتاق کودکتان می توانید از فرش هایی با بافت نرم و پرزهای بلند استفاده کنید


کف اتاق کودک تان را رنگ بزنید

 

مدل اتاق بچه خواب تزیین مد 95 96

شما می توانید از رنگ ها برای پوشاندن کف اتاق کودک تان استفاده کنید


کفپوش های چوبی برای اتاق کودک 

 

دکوراسیون اتاق کودک به سبک مدرن,دکوراسیون کفپوش

اگر سن شیطنت فرزندتان تمام شده است می توانید از کفپوش های چوبی استفاده کنید


----

دنیای مد 95 جدیدتریم مدل لباس های زنانه مردانه جدید 95 برترین لباس های زنانه 95 خوشگل ترین مانتوهای کوتاه بلند زنانه 95
مانتو جدید زنانه شیک مجلسی حریر ساتن مانتوهای سال 95 جدید خوشگل عکس هایی از بهترین مانتوهای تهران جدیدتریم مانتوهای ایرانی 95 مدل جدید ارایش با مانتو جدید بازیگران 95 جدیدترین مانتوهای سال 94 عکس مانتوهای بازیگران ایرانی مدل خارجی مانتو 95
مانتو 2016 جددیترین عکس های هنرمندان خارجی با مانتو مانتو95 قیمت جددیترین و بهترین مانتو های ایرانی سال 94
مدل مانتو جدید 95 عکس مانتو خوشگل رنگ روشن مانتو رنگ تیره مجلسی 95 مدل جدید مانتو مجلسی رنگ شاد مانتو مجلسی 95 رنک تیره 
مانتو مجلسی رنگ ابی خوشگل مانتو مجلسی  رنگ مشکی 95 جدیدترین مانتو مجلسی های مشکی خنک مانتو مجلسی  خنک جدید 95