دانلود افزونه فارسی AI Power پک کامل هوش مصنوعی

دانلود افزونه فارسی AI Power پک کامل هوش مصنوعی

 

دانلود از سایت آچار فرانسه

 

افزونه هوش مصنوعی فارسی + کلید API رایگان

افزونه AI Power قدرتمندترین افزونه ChatGPT وردپرس است که از GPT-4 توسط OpenAI برای تولید محتوا، تصاویر، فرم ها و غیره قابل تنظیم استفاده می کند. از ویژگی‌ های برجسته این پلاگین می توان به محتوانویس مبتنی بر هوش مصنوعی، تولیدکننده تصویر، ادغام با ووکامرس و موارد دیگر اشاره کرد

AI Power قدرتمندترین افزونه ChatGPT وردپرس است که از GPT-4 توسط OpenAI برای تولید محتوای با کیفیت استفاده می کند.

 

دانلود افزونه فارسی AI Power پک کامل هوش مصنوعی برای وردپرس و ووکامرس با پشتیبانی از ChatGPt 4 و کلید API

 

دیگر افزونه هوش مصنوعی ما :

 

دانلود افزونه فارسی AI Power پک کامل هوش مصنوعی

 

این افزونه دارای محتوانویس خودکار، تولیدکننده تصویر (DALL-E و انتشار پایدار)، نویسنده محصول WooCommerce، مبدل صوتی، صدها دستور و فرم آماده برای استفاده و قابلیت‌های آموزشی هوش مصنوعی است.

این افزونه با پشتیبانی از ۳۸ زبان و گزینه های قابل تنظیم برای سبک نوشتاری، لحن و تولید تصویر، طیف وسیعی از امکانات را برای بهبود محتوای وب سایت شما ارائه می دهد.

دانلود افزونه فارسی AI Power پک کامل هوش مصنوعی

دانلود افزونه فارسی AI Power پک کامل هوش مصنوعی

 1. قابلیت نویسندگی و تولید محتوا
 2. محتوانویس خودکار (به طور نامحدود وانبوه)
 3. تولید کننده تصویر (DALL-E و انتشار پایدار
 4. ChatGPT – ویجت چت و ربات چت کاملاً قابل تنظیم با گزارش های چت و حافظه خارجی طولانی مدت.
 5. آموزش های مبتنی بر هوش مصنوعی
 6. مبدل مجموعه داده
 7. مبدل صدا
 8. ربات چت خود را با جاسازی‌ها سفارشی کنید
 9. تمام صفحات، پست ها و محصولات خود را با یک کلیک به فرمت جاسازی تبدیل کنید.
 10. Content Builder، می‌توانید پرسش‌های متداول و پایگاه دانش بسازید.
 11. PromptBase – صدها دستور آماده برای استفاده
 12. فرم های هوش مصنوعی – فرم های خود را طراحی کنید و آنها را در وب سایت خود جاسازی کنید
 13. بهینه ساز سئو
 14. ابزار پیشنهاد عنوان برای پست ها، صفحات و محصولات.
 15. جستجوی معنایی GPT
 16. پست های برنامه ریزی شده
 17. قابلیت تبدیل گفتار به پست
 18. ابزار مقایسه مدل
 19. پشتیبانی از ۴۰ زبان زنده دنیا

دانلود افزونه فارسی AI Power پک کامل هوش مصنوعی

با هوش مصنوعی، محتوای با کیفیت بالا برای وب سایت خود تولید کنید.
تولید محتوای هوشمند

این ویژگی به شما امکان می دهد با استفاده از GPT-3.5، GPT-4، DaVinci و موارد دیگر، محتوای جذاب و مرتبط برای وب سایت خود ایجاد کنید.

با استفاده از ویژگی تولید محتوا، می توانید محتوای باکیفیت برای وب سایت خود با هوش مصنوعی تولید کنید. شما می توانید از مدل های مختلف هوش مصنوعی مانند GPT-3.5، GPT-4، DaVinci و موارد دیگر برای ایجاد محتوای جذاب و مرتبط برای صفحات، پست ها، محصولات و موارد دیگر انتخاب کنید. شما می توانید لحن، سبک، طول و کلمات کلیدی محتوا را با توجه به نیاز خود سفارشی کنید.

دانلود افزونه فارسی AI Power پک کامل هوش مصنوعی

 

با هوش مصنوعی تصاویر خیره کننده ای را برای وب سایت خود ایجاد کنید.
تولید تصویر

این ویژگی به شما این امکان را می دهد تا با استفاده از DALL-E و Stable Diffusion تصاویر زیبا و منحصر به فردی برای وب سایت خود ایجاد کنید.

با ویژگی تولید تصویر می توانید تصاویر خیره کننده ای را برای وب سایت خود با هوش مصنوعی ایجاد کنید. شما می توانید از مدل های مختلف هوش مصنوعی مانند DALL-E و Stable Diffusion برای ایجاد تصاویر زیبا و منحصر به فرد برای صفحات، پست ها، محصولات و موارد دیگر خود انتخاب کنید که همه آنها قابل تنظیم هستند.

دانلود افزونه فارسی AI Power پک کامل هوش مصنوعی

 

با هوش مصنوعی فرم های هوشمندی را برای وب سایت خود ایجاد کنید.
تولید فرم

این ویژگی به شما این امکان را می دهد تا با استفاده از GPT-3.5، GPT-4، DaVinci و موارد دیگر، فرم های تعاملی و هوشمند برای وب سایت خود ایجاد کنید. شما می توانید تمام فرم های از پیش ساخته شده را سفارشی کنید.

شما می توانید از مدل های مختلف هوش مصنوعی مانند GPT-3.5، GPT-4، DaVinci و موارد دیگر برای ایجاد فرم های تعاملی و هوشمند برای صفحات، پست ها، محصولات و موارد دیگر خود انتخاب کنید. همچنین می‌توانید فیلدهای فرم، برچسب‌ها، دکمه‌ها و اعتبارسنجی‌ها را بر اساس نیاز خود سفارشی کنید. می توانید پیش از انتشار فرم، پیش نمایش آن را مشاهده کرده و آن را به دلخواه ویرایش کنید.

دانلود افزونه فارسی AI Power پک کامل هوش مصنوعی

 

مدل های هوش مصنوعی خود را برای وب سایت خود آموزش دهید.
آموزش هوش مصنوعی

شما می توانید داده ها و پارامترهای خود را برای تنظیم دقیق مدل های هوش مصنوعی بر اساس نیاز خود ارائه دهید.

شما می توانید از بین مدل های مختلف هوش مصنوعی، مدل های سفارشی خود را برای صفحات، پست ها، محصولات و موارد دیگر آموزش دهید. همچنین می‌توانید داده‌ها و پارامترهای خود را برای تنظیم دقیق مدل‌های هوش مصنوعی بر اساس نیاز خود ارائه دهید. شما می توانید پیشرفت و نتایج آموزش را رصد کنید و از مدل های آموزش دیده برای تولید محتوا، تولید تصویر و تولید فرم استفاده کنید. این ویژگی به شما کمک می کند تا محتوا و تصاویر شخصی سازی شده و بهینه برای وب سایت خود ایجاد کنید.

دانلود افزونه فارسی AI Power پک کامل هوش مصنوعی

 

با ویجت چت مجهز به هوش مصنوعی با بازدیدکنندگان خود درگیر شوید.
ابزارک چت

این ویژگی به شما امکان می دهد با استفاده از GPT-3.5، GPT-4، DaVinci و موارد دیگر، یک ربات ChatGPT سفارشی را به وب سایت خود اضافه کنید.

می‌توانید ظاهر، رفتار و پاسخ‌های ویجت چت را سفارشی کنید. می‌توانید نام، آواتار، زبان، تبریک، پیام بازگشتی و موارد دیگر ابزارک چت را تنظیم کنید. همچنین می توانید اهداف، موجودیت ها، اقدامات و پاسخ های ویجت چت را با استفاده از یک رابط کاربری ساده یا زبان طبیعی تعریف کنید.

دانلود افزونه فارسی AI Power پک کامل هوش مصنوعی

فروش خود را با ادغام ووکامرس مبتنی بر هوش مصنوعی افزایش دهید.

ادغام با ووکامرس

ووکامرس را با GPT AI Power ادغام کنید و از هوش مصنوعی برای تولید توضیحات محصول، تصاویر، بررسی ها و توصیه ها استفاده کنید.

همچنین می توانید از هوش مصنوعی برای ایجاد نظرات و رتبه بندی های معتبر و مثبت برای محصولات خود استفاده کنید. همچنین می توانید از هوش مصنوعی برای ارائه توصیه های شخصی و هوشمندانه برای مشتریان خود بر اساس ترجیحات و رفتار آنها استفاده کنید.

دانلود افزونه فارسی AI Power پک کامل هوش مصنوعی

اجازه دهید AI کار نوشتن را انجام دهد

نویسنده خودکار

ایجاد محتوای خود را با خودکار GPT-Powered Auto Writer. به سادگی کلمه کلیدی خود را وارد کنید و اجازه دهید هوش مصنوعی پیشرفته ما محتوای با کیفیتی برای شما تولید کند.

با نویسنده محتوای خودکار، تنها کاری که باید انجام دهید این است که یک کلمه کلیدی یا موضوع را وارد کنید، و هوش مصنوعی مجهز به GPT بقیه کارها را انجام می دهد و یک مقاله منحصر به فرد و جذاب برای وب سایت شما ایجاد می کند. این ویژگی باعث صرفه جویی در وقت و تلاش کاربران می شود و در عین حال اطمینان می دهد که وب سایت آنها همیشه دارای محتوای تازه و مرتبط است. نویسنده محتوای خودکار، یک تغییر دهنده بازی برای سازندگان محتوا است که می خواهند گردش کار خود را ساده کرده و سئو وب سایت خود را تقویت کنند.

دانلود افزونه فارسی AI Power پک کامل هوش مصنوعی

با گوتنبرگ و ویرایشگر کلاسیک یکپارچه شده است

دستیار هوش مصنوعی

با پیشنهادات مبتنی بر هوش مصنوعی، بررسی دستور زبان و بهبود سبک، ایجاد محتوا را متحول کنید.

این دستیار مجهز به هوش مصنوعی که به‌طور یکپارچه با ویرایشگر بلوک گوتنبرگ و ویرایشگر کلاسیک ادغام شده است، مجموعه‌ای از ویژگی‌های پیشرفته از جمله پیشنهادات آگاه از زمینه، بررسی دستور زبان و بهبود سبک را به کاربران ارائه می‌دهد. دستیار هوش مصنوعی با استفاده از قدرت مدل‌های GPT، فرآیند تولید محتوا را ساده‌تر می‌کند و به کاربران امکان می‌دهد محتوای با کیفیت بالا، جذاب و بدون خطا را به راحتی تولید کنند. این دستیار هوش مصنوعی با رابط کاربری بصری و ادغام یکپارچه خود، به کاربران این امکان را می‌دهد تا تجربه نوشتاری و کلی وردپرس خود را ارتقا دهند.

دانلود افزونه فارسی AI Power پک کامل هوش مصنوعی

از محتوای سایت های دیگر محتوا بسازید

تولید محتوا از Rss

با استفاده از مدل های پیشرفته GPT، این افزونه به طور هوشمند فید RSS را تجزیه و پردازش می کند و آن را به محتوای منحصر به فرد، پویا و با کیفیت تبدیل می کند. این ابزار برای وبلاگ نویسان، سازندگان محتوا و صاحبان وب سایت ایده آل است، این ابزار فرآیند ترکیب مطالب تازه از منابع مختلف را ساده می کند و حضور آنلاین کاربر را با حداقل تلاش افزایش می دهد.

دانلود افزونه فارسی AI Power پک کامل هوش مصنوعی

داده‌های صفحه‌گسترده را به محتوای جذاب و ساختار یافته تبدیل کنید.

ادغام صفحات گوگل

کاربران به سادگی کلمات کلیدی را در سند Google Sheets وارد می‌کنند و افزونه ما از خزیدن مداوم و کارهای cron برای بررسی منظم به‌روزرسانی‌ها استفاده می‌کند. با شناسایی کلمات کلیدی جدید، مدل‌های پیشرفته GPT به طور موثر محتوای جذاب و ساختار یافته تولید می‌کنند، فرآیند تولید محتوا را ساده می‌کنند و اطمینان می‌دهند که وب‌سایت شما با حداقل تلاش تازه و به‌روز می‌ماند.

دانلود افزونه فارسی AI Power پک کامل هوش مصنوعی