بیوگرافی عکس همسر لاله صبوری 95

عکس جدید لاله صبوری,تصاویر جدید لاله صبوری,عکس های جدید لاله صبوری

لاله صبوری (زاده ۱۳۴۶) بازیگر سینما و تلویزیون ایرانی است

 

لاله صبوری معمولاً نقش‌هایی را بازی می‌کند که شیطنت خاص و شیرینی در آن تداعی می‌شود. از کارهای صبوری می‌توان به جنگ ۷۷، کمربندها را ببندیم، دوقلوها و... اشاره کرد...

لاله صبوری
زمینه فعالیت: سینما و تلویزیون
تولد: 1346
محل زندگی: تهران
ملیت: ایران
پیشه: بازیگر
سال‌های فعالیت: ۱۳۷۷-تاکنون
فرزندان: بهداد، هلیا و نورا

لاله صبوری (زاده ۱۳۴۶) بازیگر سینما و تلویزیون ایرانی است.

زندگی هنری لاله صبوری
لاله صبوری معمولاً نقش‌هایی را بازی می‌کند که شیطنت خاص و شیرینی در آن تداعی می‌شود. از کارهای صبوری می‌توان به جنگ ۷۷، کمربندها را ببندیم، دوقلوها و... اشاره کرد.

لاله صبوری در سریال ۲۶ قسمتی من نه منم که از شبکه ۲ سیما پخش شد در کنار حسن پورشیرازی و نیما فلاح بازی کرده است. او در سریال‌های رستوران خانوادگی، این زمینی‌ها، بزرگ‌مردان کوچک به کارگردانی مسعود رسام و جاده در دست تعمیر است نیز ایفای نقش کرده است.

او همچنین سابقهٔ مجریگری در شبکهٔ جام جم داشته است. یکی از سریال‌های دیگری که لاله صبوری کار کرده سریال این زمینی‌ها می‌باشد که از تلویزیون پخش شد.  

عکس جدید لاله صبوری,تصاویر جدید لاله صبوری,عکس های جدید لاله صبوری

تصاویر لاله صبوری

 

گفتگو با لاله صبوری

پنهان کاری یکی از خصوصیات انکارناپذیر ما ایرانی هاست. به ویژه اگر موقعیت ما به لحاظ شغلی و نوع زندگی مان به گونه ای باشد که در چشم قرار داشته باشیم... آن وقت است که ترجیح می دهیم نقابی روی صورتمان بگذاریم. اما خب؛ لاله صبوری جزو معدود چهره های مطرحی است که از این پنهان کاری گریزان است و ترجیح می دهد مرز پنهانی را با مردم نداشته باشد.

شاید به همین خاطر است که به راحتی از سنش حرف می زند و می گویدو هیچ ابایی از گفتن این که در 18 سالگی مادر شده و در ازدواج اولش ناموفق بوده ندارد. لاله صوری مدتی است زندگی جدیدش را شروع کرده و برای سومین بار طعم مادرشدن را چشیده است. با ما همراه شوید تا در لذت این گفتگوی بی پروا و متفاوت شریک شوید.

از وقتی یادم هست مادر بودم
لاله صبوری: من وقتی، خیلی کم سن و سال بودم ازدواج کردم و در 17 سالگی ام باردار شدم. وقتی تازه وارد 18 سالگی شدم پسر اولم «بهداد» به دنیا اومد، گاهی وقت ها با دوستانم به شوخی می گوییم من از وقتی یادم هست مادر بودم و اصلا نمی دانم زندگی بدون مادرشدن چه طعمی دارد.

در هرحال به نظر من، مادرشدن باعث کامل شدن یک زن می شود. آنهایی که تجربه این حس را دارند به خوبی می دانند که بعد از تولد یک بچه، یک زن به لحاظ اخلاقی تغییرات زیادی می کند و از این جهت وارد یک فاز متفاوت از زندگی می شود.

دردسرهای مادر شدن در سن کم
لاله صبوری: وقتی شما در سن و سال کم بچه دار می شوید قطعا این بچه دار شدن دردسرهای خاص خودش را دارد. چون مشکلات برای یک زنی که در آستانه جوانی قرار دارد و به نوعی کم تجربه است به مراتب بیشتر است، بی تردید اگر حمایت مادرم در آن مقطع نبود، من نمی توانستم از پسرم به خوبی مراقبت کنم و به دیگر کارهایم هم رسیدگی کنم.

سه سال بعد از بچه اولم، دوباره بچه دار شدم و دخترم «هلیا» به دنیا آمد، با به دنیا آمدن دخترم، شاید مشکلاتم در نگهداری آنها بیشتر شد، اما به همان نسبت از مادرشدن لذت می بردم. 

لاله صبوری،بیوگرافی لاله صبوری

عکس های لاله صبوری

 
تولد فرزند سومم ریسک بود
لاله صبوری: من رابطه بسیار خوبی با بچه ها دارم و وقت گذراندن با آنها همیشه برای من جذاب است. به همین خاطر همیشه با بچه های فامیل رابطه خوبی دارم، اما خب شاید چون خودم در سن و سال پایین بچه دار شدم کودکی بچه هایم چندان در ذهنم پررنگ نبود، به همین خاطر همیشه دوست داشتم که بار دیگر مادرشدن را تجربه کنم.

وقتی با همسرم ازدواج کردم، ایشان به دلیل این که قبلا ازدواج نکرده بودند، دوست داشتند که بچه داشته باشیم، به همین خاطر، من از این موقعیت استقبال کردم، هرچند که به نظر خیلی ها بچه سوم یک جور ریسک بود، اما این ریسک را به جان خریدم.


همسرم متولد آمریکاست
لاله صبوری: خوشبختانه همسرم مردی بسیار همراه و مهربان است. شاید اگر او تا این حد همراه و خوب نبود نمی توانستم در ادامه راه موفق شوم، ایشان متولد آمریکا هستند و تازه هشت سال است که برای زندگی به ایران آمده اند، شغل همسرم در زمینه صنعتی است و فعالیتی در عرصه هنر به شکل جدی ندارند، اما هنر را بسیار دوست دارند و درک می کنند. این روحیه ایشان باعث شده که من بتوانم بین زندگی شخصی و کاری ام بالانس ایجاد کنم.

باور نمی کنند پسرم 25 ساله است
بسیاری از افراد وقتی متوجه می شوند که من یک پسر 25 ساله دارم که مهندس است و دخترم هم 22 ساله است و سر کار می رود تعجب می کنند.

رابطه بهداد و هلیا با عضو جدید خانواده
نکته جالب در مورد اختلاف سنی دخترم «نورا» با «هلیا» و «بهداد» این است که آنها تقریبا به اندازه اختلاف سنی من با آنها از نورا بزرگ ترند و از این جهت، جو جدید و خیلی خوبی در خانه ما حاکم است، که باعث گرم شدن کانون خانواده ما شده است. بچه ها «نورا» را بسیار دوست دارند و وقت گذراندن با او برای شان خیلی جذاب است.

با وجود این که طی سال های اخیر در نقش های مختلفی حضور پیدا کردم اما از نظر بسیاری از مردم هنوز «مریم» هستم.  

عکس جدید لاله صبوری,تصاویر جدید لاله صبوری,عکس های جدید لاله صبور

تصاویر جدید لاله صبوری

 

زندگی ام را دوبار شروع کردم
لاله صبوری: شاید همین پرهیز من از پنهان کاری بود که خیلی راحت همه جا از ازدواج ناموفق اولم صحبت کردم. شاید اگر خیلی ها جای من بودند، این موضوع را جایی عنوان نمی کردند، اما من نیازی به پنهان کاری نمی دیدم و خوشبختانه امروز از ازدواج دومم، بسیار راضی هستم!!

با پسر و دخترم، بزرگ شدم!!
لاله صبوری: اختلاف کم سنی که بین من و بچه هایم بود، باعث شد که یک جورایی ما با هم بزرگ شویم، به نوعی با هم درس بخوانیم، تلویزیون تماشا کنیم و از زندگی لذت ببریم، من بعد از بچه دار شدنم وارد دانشگاه شدم و بعد هم فعالیتم را در عرصه بازیگری شروع کردم تجربه کردن این فضاها برای من و بچه هایم به یک نسبت جذاب بود. شاید همین موضوع در نهایت باعث شد من و بچه هایم تا این حد به یکدیگر احساس نزدیکی کنیم.

از زندگی ام لذت می برم
به طور کلی بگویم آدمی هستم که دوست دارم در مورد تجربیاتی که در زندگی پشت سر گذاشتم صحبت کنم، به همین خاطر، هیچ وقت در زندگی ام اهل پنهان کاری نیستم، از این که مثلا داشتن بچه هایم را پنهان کنم و یا در مورد مسائل خصوصی ام حرف نزنم و یا این که از سن و سالم صحبت نکنم، از این اخلاق ها ندارم...

خیلی ها از این که من به راحتی سنم را میگویم، تعجب می کنند. بعضی از همکارانم به من می گویند تو اصلا نشان نمی دهد که در این سن قرار داری، پس چه اصراری داری که سنت را همه جا عنوان کنی!! اما واقعیت این است که به نظرم گفتن سن و سال، نه تنها احتیاج به پنهان کاری ندارد، بلکه برای من خیلی هم جذاب، است! چون من از این سن و سالم لذت می برم و نیازی هم به پنهان کاری در این زمینه نمی بینم.

• شاید به خاطر اسم فامیلم و یا روحیه ام خیلی از افراد فکر می کنند من آدم صبوری هستم. شاید در زندگی واقعی خیلی وقت ها این طور باشم، اما گاهی هم از کوره در می روم و عصبانی می شوم. سعی می کنم در زندگی ام برای خودم زندگی کنم به همین خاطر هیچ وقت خودم را چندان درگیر کار نکردم.   

مصاحبه با لاله صبوری

عکس های جدید لاله صبوری

 

فیلم شناسی لاله صبوری


مجموعه تلویزیونی
* تهران ۱۱- ۵۹۵ ج ۴۸
* بگذار آفتاب برآید
* جنگ ۷۷
*این زمینی‌ها
* رستوران خانوادگی
* فقط به خاطر تو
* گروه هفت
* بانویی دیگر
* دوقلوها
* کمربندها را ببندیم
* من نه منم
* بزرگمرد کوچک
* جاده در دست ساخت
* عینک آفتابی
* معراجی‌ها
* خانه‌ای روی تپه

 

تله فیلم
*  دستمو ول کن (مجتبی چراغعلی)۱۳۸۸

شبکه خانگی
* شوخی کردم (مهران مدیری)

 

تصاویر لاله صبوری

    مصاحبه با لاله صبوری

لاله صبوری

     مصاحبه با لاله صبوری

جدیدترین تصاویر لاله صبوری

     تصاویر لاله صبوری,عکس های لاله صبوری

عکس های جدید لاله صبوری


*********************


جدیدترین بیوگرافی های لاله صبوری عکس های جدید بازیگر لاله صبوری جدیدترین و بهترین عکس های پروفایل لاله صبوری دانلود عکس های دیده نشده بازیگر لاله صبوری

عکس های اینستاگرامی بازیگر محبوب لاله صبوری عکس های بازیگر خردسال و جوان کشورمان لاله صبوری برترین عکس های اینستاگرامی لاله صبوری

بیوگرافی لاله صبوری و همسرش بیوگرافی جدید و واقعی بازیگر لاله صبوری با همسرش

جدیدترین عکس های بازیگر لاله صبوری در خارج

جدیدترین عکس های بازیگر ایرانی لاله صبوری با خانواده در خارج از کشور جدیدترین عکس های بازیگر لاله صبوری عکس های کودکی بازیگر لاله صبوری

جددیترین سریال هایی که لاله صبوری در ان بازی میکند دانلود جدیدترین فیلم و سریال های لاله صبوری

زندگینامه بازیگر لاله صبوری همراه با پدر مادر خواهر برادر عکس های بایگر لاله صبوری با دوست پسر دوران مجردی

دوست دختر پسر بازیگر ایرانی لاله صبوری ماجرای ازدواج طلاق بازیگر محبوب ایرانی لاله صبوری فیلم و عکس جشن عروسی بازیگر لاله صبوری

عکس های جشن تولد بازیگر محبوب ایرانی لاله صبوری جدیدترین عکس های فیس بوکی و اینستاگرامی بازیگر محبوب لاله صبوری

خاطرات و زندگی نامه بازیگر محبوب لاله صبوری جدیدترین خاطرات از زبان بازیگر محبوب ایرانی لاله صبوری

اخبار جدید سینما و لاله صبوری جر و بحث و اختلاف سینما با بازیگر محبوب ایرانی لاله صبوری

ماجرای به زندان افتادن بازیگر محبوب ایرانی لاله صبوری

اجرای اختلاف بازیگر محبوب ایرانی لاله صبوری با همسرش -

جدیدترین عکس های بازیگران لاله صبوری ایرانی

ماجرای فوت بازیگر محبوب کشور لاله صبوری

داستان های زیبا و شنیدنی از بازیگر معروف لاله صبوری

عکس های پدر مادر خواهر برادر لاله صبوری

جدیدترین سریال هایی که لاله صبوری در ان بازی کرده است دانلود جدیدترین فیلم ها سریال های لاله صبوری