۲

بیوگرافی کامل علی عبدالمالکی + عکس همسرش

بیوگرافی کامل علی عبدالمالکی
بیوگرافی کامل علی عبدالمالکی + عکس همسرش
بیوگرافی خواننده ها + عکس همسر
علی عبدالمالکی در سال 1363 در تهران متولد شد.پدرش را در دوران کودکی از دست داد و تنها مونس و همدمش مادرش شد.نخستین فعالیت هایش با خواندن آهنگ هایی شاد و برای مراسم عروسی خواند که میتوان به آهنگ "تو فقط اشاره کن" اشاره کرد.این آهنگ چندی پیش در تمامی سایتهای موزیک قرار گرفت که باعث اعتراضاتی به علی عبدالمالکی شد.

پس از چندی با شرکت در کلاس های موسیقی با سازهای کیبورد و گیتار آشنا شد و به این سازها تسلط کامل پیدا کرد.آهنگ "بی تو دارم میمیرم" را نیز خودش تنهایی و با گیتاری که به دست داشت خواند.آهنگ "مکن ناز" هم کمی بعد خواند.

قبل از اینکه وارد دنیای خوانندگی شود فوتبالیست بود و در پست دروازه بان بازی میکرد.
در سال 80 با کامران (که بعدها کامران خود را دی جی کامران خواند) چند آهنگ با هم خواندند.آهنگ "الهی" و "عشقمو بپذیر" آهنگهایی بود که این دو با هم خواندند ولی در هیچ سایتی پخش نشد تا اینکه پس از مشهور شدن علی عبدالمالکی این 2 آهنگ توسط کامران در سایتهای موزیک پخش شد که باعث ضربه شدیدی به علی عبدالمالکی شد.چون خیلیها فکر میکردند این آهنگها را جدیدا علی عبدالمالکی خوانده است.
در سال 83 با سید سروش طباطبایی (دی جی سروش اس جی ترک) آشنا شد.ولی اون موقع علی به دنبال خوانندگی به صورت جدی نبود تا اینکه در سال 86 علی عبدالمالکی و دی جی سروش یک آهنگ به صورت تستی با هم ساختند و اسم آن را "نفرین" گذاشتند.پس از مدتها این آهنگ پخش شد که به دلیل کیفیت پایین و تستی بودن آن مورد انتقاد قرار گرفت.


در اسفند سال 86 علی عبدالمالکی گمنام و دی جی سروش (که قبل از این آلبوم کمتر کسی او را میشناخت) آلبومی به نام "خدانشناس" ساختند و وارد اینترنت کردند که این آلبوم هیاهویی به پا کرد.سبک جدید این آلبوم و استفاده از فضاهای کامپیوتری و سبک آهنگهای ترکی باعث استقبال بیش از حد از این آلبوم شد.تکستهای دی جی سروش در بین آهنگها نظر بسیاری از طرفداران موسیقی را به خودش جذب کرد.این آلبوم 8 ترکی با تنظیم دی جی سروش اس جی ترک و آهنگسازی و ترانه سرایی علی عبدالمالکی تا مدتها در هر ماشینی شنیده میشد.
علت اصلی موفقیت این آلبوم صدای عالی و سوزدار علی عبدالمالکی و تنظیم فوق استثنایی دی جی سروش بود که زوجی رویایی تشکیل دادند.پس از آن دی جی سروش و علی عبدالمالکی در چند آهنگ با هم فیت داشتند.
ولی این پایان کار نبود.در اردیبهشت سال 87 علی عبدالمالکی و دی جی سروش آلبوم دیگری با هم ساختند که 10 ترک داشت.در این آلبوم علی عبدالمالکی در یک آهنگ شبیه ساز آهنگ مهستی با ایمان ظهراب فیت داشت.2 آهنگ رمیکس مهستی نیز در این آلبوم (در سالی که تازه مهستی فوت کرده بود) باعث توجه بیشتر به این آلبوم شد.این آلبوم که "نامسلمون" نام داشت و به صورت غیر رسمی بود موسیقی ایران را لرزاند.تا جایی که علی عبدالمالکی بهترین خواننده غیر مجاز سال 87 موسیقی ایران شد.


علی عبدالمالکی پس از موفقیت این 2 آلبوم در سال 87 چندین تک آهنگ مثل "لباس عروست رخت عزاته" و "تا کی باید" پخش کرد که استقبال زیادی از آن شد ولی پس از این چند آهنگ بود که علی عبدالمالکی مدتها سکوت کرد و به دنبال مجوز کارهایش رفت.تا به حال تک آهنگ های زیادی مثل "به پای حرفام"، "اشک نریز" و... به اسم علی عبدالمالکی پخش شده که هیچ کدام از این خواننده محبوب نیست!


علی عبدالماکی تا الآن مجرد هست و غذای مورد علاقه اش نیز قرمه سبزی هست.از میان خوانندگان به صدای معین علاقه خاصی دارد با اینکه خودش هم میدونه سبک این دو هیچ شباهتی به هم ندارد.


از اواسط سال 87 احتمال های زیادی در مورد آلبوم جدید علی عبدالمالکی در سایت های موزیک دیده شد و هر بار قول انتشار این آلبوم در ماه آینده دادن که با گذشت 1 ماه از سال 89 هنوز این اتفاق رخ نداده!!!


شایعات زیادی در مورد آلبومش هست که به هیچ وجه این اخبار درست نیست و فقط باید منتظر آلبوم بود.چون علی عبدالمالکی هیچ توضیحی در مورد آلبومش نداده است.


اما آنچه مسلم است حضور دو تنظیم کننده برجسته کشورمان به نام های دی جی سروش و الیاس شیرزاد میباشد.
علی عبدالمالکی هیچ سایتی متعلق به خودش ندارد و تمام سایت هایی که ادعای همکاری با علی عبدالمالکی دارند توسط طرفداران این خواننده محبوب ساخته شده است!


اما به زودی سایت رسمی علی عبدالمالکی توسط دوستان نزدیک علی افتتاح میشود تا به همه شایعات پایان بدهد.
اخباری مبنی بر جدایی علی و دی جی سروش نیز در بیشتر سایتها زده شده که این اخبار کذب محض است.
علی عبدالمالکی علاوه بر خوانندگی ترانه سرایی و آهنگسازی نیز برای خوانندگان دیگر انجام میدهد که میتوان به سوده،فرهاد نوری، پوریا عرفانی، محمد مالکی، یاسر رشادی و... اشاره کرد.


نزدیک 2 سال هست که به دنبال مجوز سومین آلبوم خود میباشد که هر بار با مخالفتهای وزارت ارشاد روبرو بوده است.ولی با توجه به مجوز دادن چند آلبوم اخیر و باز شدن فضای موسیقی، آلبوم علی عبدالمالکی نیز در آینده ای خیلی نزدیک به صورت رسمی پخش خواهد شد.


از کشور ترکیه خیلی خوشش میاد و دوست دارد حتما به این کشور سفر کند.از کشور آمریکا بر خلاف خیلیها بدش میاد!
به خاطر مجوز گرفتن و نخواندن آهنگ جدید پس از مدتها علی عبدالمالکی تصمیم گرفت آهنگ "فدات شم" را که چند سال پیش خوانده بود دوباره میکس کند و در اختیار علاقه مندانش بگذارد.در حالی که این آهنگ هنوز میکس و مستر نهایی نشده بود!در آبان سال 88 نیز تک آهنگ "خدانگهدار" از آلبوم جدید علی عبدالمالکی لو رفت.این آهنگ به صورت ماکت بود و هنوز هیچ تنظیمی روی آن نشده بود ولی صدای عالی علی عبدالمالکی همه بار آهنگ رو به بار کشید.
در نیمه دوم سال 88 علی عبدالمالکی ماه های پرکاری داشت.آهنگسازی و ترانه سرایی برای چند خواننده و دادن 6 آهنگ جدید واقعا عبدالمالکی را پس از ماه ها دوری دوباره به رده اول موسیقی آورد.


علی عبدالمالکی تصمیم گرفت فضای کارش را عوض کند و خواندن در سبکهای دیگر را نیز تجربه کند.خواندن آهنگ شادی مثل "یعنی دوستم نداشتی" که بسیار مخالف و موافق داشت و همکاری با الیاس شیرزاد باعث شایعات فراوان جدایی او و دی جی سروش شد.در حالی که این دی جی سروش بود که به علی عبدالمالکی پیشنهاد کرده بود با تنظیم کننده های دیگر هم کار کند.سبک غمگین نیز علی عبدالمالکی تجربه کرد.خواندن 2 آهنگ فوق عاشقانه و غمگین مانند "خدانگهدار" و "یه دل شکوندم" باعث محبوبیت بیش از پیش علی عبدالمالکی شد.


علی عبدالمالکی همچنین با تنظیم کننده های دیگر و به نامی همچون آرمیک(که دارای سبک جهانی میباشد)، الیاس شیرزاد، علی رهبری و بابک مافی کار کرد.شایعه هایی نیز در مورد همکاری او با سیروان خسروی نیز به گوش میرسد.
مهدی پوران نیز از خواننده هایی هست که سعی کرده در کارهایش تا حدودی از علی عبدالمالکی تقلید بکند.با اینکه صدای این دو قابل تشخیص هست.آهنگ "دلم" او دارای ترانه ای فوق العاده بود که در ادامه آهنگ "دلکم" ساخته شده است که این آهنگ به مراتب بالاتر از آهنگ قبلی بود.تنظیم کننده این آهنگ علی رهبری بود.
معمولا اگه میخواد کاری بکند میگه "اگه حسودا بذارن"!


از کلیپ های خارجی خوشش میاد ولی با کلیپ های ایرانی اصلا حال نمیکند.
تا به حال هیچ کلیپی از کارهایش بیرون نداده است اگر کار تصویری داشته است یا در استودیو یا پارک خوانده است و آن هم با گیتار.خدانشناس:
1.چشمای من
2.جونم واست بگه
3.اون روزا که می‌خواستمت
4.فقط ۷ روز
5.خدا نشناس (فیت دی جی سروش)
6.دلکم
7.یادت رفت
8.نبض جسد

نامسلمون:
1.رو کی قسم می‌خوردی
2.نامسلمون
3.مسافرم
4.هستی من
5.دارم از دست میرم
6.زود رفتی گلم
7.تک پر
8.حال منم خرابه
9.اشک منو در نیار
10.به من نگاه کن (فیت ایمان ظهراب)

تک آهنگ ها:
1.فقط اشاره کن
2.بی تو دارم میمیرم
3.الهی (فیت دی جی کامران)
4.عشقمو بپذیر (فیت دی جی کامران)
5.مکن ناز
6.نفرین
7.واسه من سخته (فیت دی جی سروش)
8.تقصیر تو نیست (فیت دی جی سروش و ایمان ظهراب)
9.منو ببخش (فیت دی جی سروش و بابک نوری)
10.تا کی باید
11.دلکم "رمیکس" (فیت ابراهیم تتلیس)
12.لباس عروست رخت عزاته
13.حلالم کن (فیت سپهر و ابراهیم گیلک)
14.خدانگهدار "این آهنگ از آلبوم جدید عبدالمالکی میباشد"
15.فدات شم "متاسفانه قبل از میکس و مستر نهایی لو رفت"
16.یعنی دوستم نداشتی
17.دلم
18.قربون چشمات
19.یه دل شکوندم


بیوگرافی کامل علی عبدالمالکی
بیوگرافی کامل علی عبدالمالکی + عکس همسرش
بیوگرافی خواننده ها + عکس همسر  بیوگرافی کامل خواننده معروف علی عبدالمالکی همراه عکس همسر ...

  softmusic.ir › گالری › آهنگ
  Translate this page
  Apr 11, 2015 - بیوگرافی کامل خواننده معروف علی عبدالمالکی همراه عکس همسر گرامی این خواننده ی عزیز از. رسانه ی سافت موزیک. en564 ...

  همسر علی عبدالمالکی | ساتین

  saten.ir/tag/همسر-علی-عبدالمالکی/
  Translate this page
  آهنگ جدید علی عبدالمالکیبیوگرافی علی عبدالمالکی, دانلود آهنگ علی عبدالمالکیهمسر علی ... جشن عروسی ستاره فوتبال ایران “مجتبی جباری” + عکس همسر  ...

  بیوگرافی علی عبدالمالکی + عکس علی عبدالمالکی

  www.berooztarinha.com/.../بیوگرافی-علی-عبدالمال... - Translate this page
  عکس های زیباترین زن ونزوئلا در سال 2014 ... همسر حضرت ابوالفضل (ع) که بود و آیا ایشان فرزند هم داشتند؟... بیوگرافی علی عبدالمالکی + عکس علی عبدالمالکی.

  برچسب: عکس زن علی عبدالمالکی - بیوگرافی 20

  www.biography20.com/tag/عکس-زن-علی-عبدالمالکی
  Translate this page
  علی عبدالمالکی نام اصلی علی عبدالمالکی تولد ۲۶ مرداد ۱۳۶۳ ۱۷ اوت ۱۹۸۴ ملیت ایرانی سبک‌ها موسیقی پاپ فارسی سازها گیتار کیبورد پیانو سال‌های فعالیت بهمن ۱۳۸۶ ...

  همسر و فرزندان علی عبدالمالکی | بیوگرافی ها | سایت ...

  biographyha.com/tag/همسر-و-فرزندان-علی-عبدالمالکی
  Translate this page
  بیوگرافی کامل علی عبدالمالکی + عکس ... عبدالمالکی + عکسعلی عبدالمالکی (زاده ۲۶ مرداد ۱۳۶۳ در تهران) خواننده ، ترانه سرا ، آهنگساز و تنظیم کننده پاپ ایرانی است.

  بیوگرافی علی عبدالمالکی + عکس علی عبدالمالکی - مجله ...

  baran-movie.ir/بیوگرافی-علی-عبدالمالکی-عکس-عل...
  Translate this page
  بیوگرافی علی عبدالمالکی ؛ وی پس از فراگیری سازهای کیبورد، گیتار و پیانو، در بهمن ۸۶ آلبوم خدا نشناس را با آهنگ سازی و تنظیم دی جی سروش اس جی ترک که شامل ...

  بیوگرافی،زندگینامه کامل خواننده علی عبدالمالکی + عکس ...

  shiraznaz.com › بیوگرافی خوانندگان
  Translate this page
  Mar 15, 2015 - زندگینامه کامل خواننده علی عبدالمالکی + عکس اسم خواننده مرد ایرانی ... اسم خواننده مرد ایرانیعلی عبدالمالکی و متولد سال و ماه ۲۶ مرداد ۱۳۶۳ در شهر تهران می باشد. .... همسرش عکس همسر علی عبدالمالکی عکس و بیوگرافی علی عبدالمالکی  ...

  عکس های جدید و دیده نشده علی عبدالمالکی + بیوگرافی

  namakstan.ir/tag/ali-abdolmaleki
  Translate this page
  علی عبدالمالکی , بیوگرافی علی عبدالمالکی , اینستاگرام علی عبدالمالکی , همسر علی عبدالمالکی , عکس علی عبدالمالکی , زندگینامه علی عبدالمالکی , زن علی ...

  عکس دیده نشده علی عبدالمالکی و مادرش | نمکستان

  namakstan.ir › مطالب و عکس های جالب
  Translate this page
  علی عبدالمالکی , بیوگرافی علی عبدالمالکی , اینستاگرام علی عبدالمالکی , همسر علی عبدالمالکی , عکس .... عکسهای زیبا بروفه و همسرش پیام صالحی · مجموعه عکس  ...

  بیوگرافی همسر علی عبدالمالکی

  4funny.ir/tag/بیوگرافی-همسر-علی-عبدالمالکی-16934
  Translate this page
  ... مرتبط را بیابید. آخرین مطالب; پربیینده ترین مطالب. بیوگرافی علی عبدالمالکی + عکس علی عبدالمالکی · بیوگرافی علی عبدالمالکی + عکس علی عبدالمالکی  ...

  عکس های جدید و شخصی علی طباطبایی + بیوگرافی علی ...

  koozegar.ir/.../عکس-های-جدید-و-شخصی-علی-طباطبای...
  Translate this page
  Aug 22, 2015 - علی طباطبایی , بیوگرافی علی طباطبایی , علی طباطبایی و همسرش ... عکس های علی عبدالمالکی در تمرین تیم فوتبال ستارگان ایران , عکس های  ...

  همسر علی

  wiki-code.ir/همسر+علی
  Translate this page
  همسر علی عبدالمالکی عکس همسر علی کریمی دعا و آرزوی همسر علی دایی ! + عکس (همسر ... بیوگرافی علیصادقی زندگینامه علی صادقی,تصاویر علی ... همسر علی دایی |  ...

  بیوگرافی همسر علی عبدالمالکی | پلاس فان

  plusfun.ir/tag/بیوگرافی-همسر-علی-عبدالمالکی
  Translate this page
  بایگانی برچسب ها: بیوگرافی همسر علی عبدالمالکیبیوگرافی کاملی از علی عبدالمالکی. پنج شنبه ، ۲۹ مرداد ...ورود اولین سیندرلای سیاه پوست به عرصه هنر + عکس.

  بیوگرافی همسر علی عبدالمالکی - مجله اینترنتی آلاله

  alalehfun.ir/.../بیوگرافی-همسر-علی-عبدالمالکی-436...
  Translate this page
  بیوگرافی همسر علی عبدالمالکی - مشاهده برچسبها. بیوگرافی همسر علی عبدالمالکی · بیوگرافی علی عبدالمالکی +عکسبیوگرافی علی عبدالمالکی + عکس.

  عکس علی عبدالمالکی در کنار محسن افشانی - ستاره

  setare.com/.../عکس-علی-عبدالمالکی-در-کنار-محسن-ا...
  Translate this page
  Aug 10, 2015 - عکس علی عبدالمالکی و محسن افشانی و فرزاد حسنی که در صفحه رسمی محسن افشانی ...بیوگرافی سپند امیر‌سلیمانی و همسرش مارال آراسته + عکس  ...

  همسر علی عبدالمالکی

  www.iqfun.ir/news/?tag=همسر-علی-عبدالمالکی
  Translate this page
  بیوگرافی و عکسهای جدید علی عبدالمالکیعلی عبدالمالکی (متولد ۲۶ مرداد ۱۳۶۳ در تهران) خواننده، ترانه‌سرا، آهنگ‌ساز و تنظیم‌کنندهٔ پاپ ایرانی است. علی عبدالمالکی با  ...

  عکس همسر علی عبدالمالکی - مجله اینترنتی | zavincity.ir

  zavincity.ir/tag/عکس-همسر-علی-عبدالمالکی-3707
  Translate this page
  عکس همسر علی عبدالمالکی · بیوگرافی علی عبدالمالکی + عکسبیوگرافی علی عبدالمالکی + عکس. آخرین مطالب; پربیینده ترین مطالب. بیوگرافی علی عبدالمالکی  ...

  متن خداحافظی علی عبدالمالکی از موسیقی در صفحه شخصی اش ...

  www.persianv.com/jalebha/255716.php
  Translate this page
  Jul 8, 2014 - علی عبدالمالکی در پیخ شخصی خود در شبکهای اجتماعی این متن خداحافظی رو نوشت و ...تصاویری از سفر مهناز افشار و رضا عطاران و ویشکا آسایش به آلمان + بیوگرافی .... عکس جدید مهلقا باقری وهمسرش جواد عزتی در کنسرت محمد علیزاده.

  بیوگرافی و عکس های مژده خنجری و همسرش مجری ویتامین 3

  www.amazing.ir/.../photos-mozhdeh-khanjari-executi...
  Translate this page
  عکس مژده خنجری به همراه برادر کوچولوش و همسرش بیوگرافی مژده خنجری سلفی مژده خنجری و همسرش عکسهای مژده ... برنامه مذاکره با اجرای علی ضیا از شبکه یک سیما.

  Search Results

   بیوگرافی کامل از جادوگر آسیا علی کریمی - متن آهنگ

   www.bestbaz.ir/.../بیوگرافی-کامل-از-جادوگر-آسیا-عل...
   Translate this page
   بیوگرافی کامل از جادوگر آسیا علی کریمی محمد علی کریمی پاشاکی (زادهٔ ۱۷ آبان ۱۳۵۷ در کرج) ... متن آهنگ آشوبم از چارتار; عکس های زیبا از رز رضوی همسر جدید محمدرضا شریفی نیا; متن آهنگ نوشتمت از .... بیوگرافی و دیسکو گرافی علی عبدالمالکی.

   عکسهای حضور خوانندگان سرشناش در مراسم ختم همسر بنیامین ...

   gahar.ir/عکسهای-حضور-خوانندگان-سرشناش-در-مراسم/
   Translate this page
   Dec 25, 2013 - علی عبدالمالکی محمد علیزاده · عکس های مراسم ختم همسر بنیامین بهادری با حضور هنرمندان... بیوگرافی یشیم بازیگر سریال عمر گل لاله /عکس.

   عکس های علی عبدالمالکی و همسرش - مد و دکوراسیون

   mode.mod7.ir/عکس-های-علی-عبدالمالکی-و-همسرش.html
   Translate this page
   اولین کنسرت علی عبدالمالکی علی عبدالمالکی و همسرشعکس هایی که جایی ندیده علی عبدالمالکی و همسرش. ماجرای ازدواج اشکان خطیبی و بیوگرافی / عکس های اشکان  ...

   بیوگرافی علی عبدالمالکی عکس علی عبدال.html-بروزترین ها ...

   khabarpu.com/h.php?t=021-xpjwu...xbxv...
   Translate this page
   بیوگرافی علی عبدالمالکی + عکس علی عبدالمالکی. بروزترین ها صفحه نخست | انجمن سایت | مترجم ... همسرحضرت ابوالفضل (ع) که بود و آیا ایشان فرزند هم داشتند؟

   بیوگرافی همسر علی عبدالمالکی - مجله اینترنتی | anboohi.ir

   anboohi.ir/.../بیوگرافی-همسر-علی-عبدالمالکی-2334...
   Translate this page
   بیوگرافی همسر علی عبدالمالکی - مشاهده برچسبها. بیوگرافی همسر علی عبدالمالکی · بیوگرافی علی عبدالمالکی +عکسبیوگرافی علی عبدالمالکی + عکس.

   بیوگرافی و عکسهای جدید علی عبدالمالکی - جیگیلی

   jigili1.net/بیوگرافی-و-عکسهای-جدید-علی-عبدالمالکی/
   Translate this page
   Feb 13, 2015 - بیوگرافی و عکسهای جدید علی عبدالمالکی , علی عبدالمالکی,جدیدترین آهنگ علی عبدالمالکی در سال 94,تصاویر شخصی جدید علی عبدالمالکی ...

   همه چیز در مورد احسان خواجه امیری ( بیوگرافی , مصاحبه , عکس )

   nicmusic.org › آهنگ های احسان خواجه امیری
   Translate this page
    Rating: 5 - ‎1 vote
   همه چیز در مورد احسان خواجه امیری ( بیوگرافی , مصاحبه , عکس ) آیا مایلید شناخت بهتری از خواننده خوب کشورمان احسان ... به نظر من، رفتار طرف مقابل در آسیب‌خوردگی همسر نسبت به شهرتش خیلی تأثیر دارد. .....دانلود آهنگ جدید علی عبدالمالکی به نام چرا من.

   علی عبدالمالکی مجوز گرفت

   www.sefidak.com/.../photos.../علی-عبدالمالکی-مجوز-...
   Translate this page
   Mar 15, 2015 - علی عبدالمالکی چگونه مجوز گرفت , علی عبدالمالکی با آلبوم هیت به صورت رسمی خوانندگی می کند , بیوگرافی علی عبدالمالکی. ... ماجرای طلاق آزاده صمدی از زبان همسرش هومن سیدی + عکس · طراحی حرفه ای ماشین لامبورگینی توسط یک  ...

   بیوگرافی همسر علی عبدالمالکی - مجله اینترنتی | supported.ir

   supported.ir/.../بیوگرافی-همسر-علی-عبدالمالکی-203... - Translate this page
   بیوگرافی همسر علی عبدالمالکی - مشاهده برچسبها. بیوگرافی همسر علی عبدالمالکی · بیوگرافی علی عبدالمالکی +عکسبیوگرافی علی عبدالمالکی + عکس.

   همسر علی عبدالمالکی - کار - ایباس

   work.ebas.ir/همسر-علی-عبدالمالکی.html
   Translate this page
   بیوگرافی علی عبدالمالکی نام علی نام خانوادگی عبدالمالکی لقب سلطان بغض محل تولد تهران ... بیوگرافی و زندگینامهعلی عبدالمالکی. ... عکس همسر علی عبدالمالکی.


نظرات (۲)

  • پاسخ:

   قربونت دوست عزیز
 1. من که همیشه عاشق وطرفدارخودش واهنگاش هستم خیلی شخصیتشوهم دوس دارم واقعاکه حرف نداری اقای عبدالمالکی .راستی ازچش بدم به دورباشین زیادیم خوشکل وخوش تیپیننننننننننن.بازم میگم نامبروانییییییییییییییییییییییییی.

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">